image description

HASPAR İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM TİCARET SANAYİ LTD. ŞTİ.

1993 yılında Mehmet KÖSEOĞLU ve Ramazan KÖSEOĞLU tarafından Haspar İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla Antalya merkezli kurulan ve 30 yıla yakın geçmişi bulunan köklü bir firmadır. Kuruluş öncesinden başlayan çalışmalardan, Antalya merkez bölgesi altyapı işleri ve bölgesindeki birçok üst yapı toplu konut projelerini başarı ile gerçekleştirmiş olup, kurulduğu yıldan bu güne kadar kaliteli ve dürüst hizmet anlayışındaki iddiasını altyapı projelerinde, üst yapı konut ve diğer remi kurum ve kuruluşların işlerinde uygulamaya çalışmış bir firmadır.

Alanında tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürülebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

İnşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşan HASPAR İNŞAAT, faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.

MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

ALT YAPI , ÜST YAPI VE İNCE İŞLER KONUSUNDA DENEYİMLİ YÖNETİCİ VE TECRÜBELİ ŞANTİYE KADROSU İLE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ OLMAYI BENİMSEMİŞ KÖKLÜ BİR KURULUŞTUR.

FİRMAMIZ ALTYAPI ALANINDA BELEDİYELERE, ÇEŞİTLİ KAMU KURUM VE KURULUŞLARA HİZMET VERMİŞ OLUP, YENİ BİR OLUŞUMLA 2006 YILINDAN İTİBAREN ÜST YAPI İNCE İŞLER, TAAHHÜT VE DEKORASYON ALANLARINDA DA ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.